خلاص.....

کاش یه جای دلم،
گلویم تنگ میشد.......هوا نمیرسید و.......
وبعد خلاص........
/ 63 نظر / 50 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محسن

شکسپیر: همیشه به کسی فکر کن که تو رو دوست داره، نه کسی که تو دوسش داری

محسن

گاه دلتنگ می شوم... آنقدر که حسرتها را می شمارم... وصدای شکستن را ... نمی دانم که کدامین خواهش را نشنیدم ویا کدامین امید را نا امید کردم که چنین دلتنگم..

Ooo Mab ooO

میگی مهم نیست … اما وقتی اسمشو می شنوی داغ دلت تازه میشه ! میگی مهم نیست … اما تا بهش فکر می کنی ، اشک توی چشمات جمع می شه ! میگی مهم نیست … اما در تنهایی همش باهاش حرف می زنی !… میگی مهم نیست … اما بعضی وقتا دستت میره رو شمارش … که زنگ بزنی ، نزنی ، بزنی ، نزنی ! میگی مهم نیست … اما دلت میخواد بازم بهش فکر کنی ! میگی مهم نیست … اما دلت واسه حرف زدن باهاش لک زده ! میگی مهم نیست … اما شبا تا صبح خوابت نمی بره ، با خودت میگی یعنی داره چیکار میکنه ! میگی مهم نیست … اما میدونی چقدر " مهمه " ! می دونی خیلی دوسش داری ! میگی مهم نیست … بگو مهمه ؛ اما … نیست !

Mr Milad

به منم سر بزن خوشحال میشم[گل]

مرضیه

آپم خوشحالم می کنی اگه بم سر بزنی[لبخند]

گل های کاغذی

آدمهایی که بارها و بارها شما را می آزارند مانند کاغذ سمباده هستند آنها شما را می خراشند و آزار می دهند اما در نهایت شما صیقلی و براق خواهید شد و آنها مستهلک و فرسوده . . .

Alone Lover

سلام. آپم. خوشحال میشم تشریف بیارین[گل]

تورك معمار

هـــــــر نفـــس ، درد اســـت که میکشـــم !!! ای کــاش یا بـــــــــــودی ، یـــــا اصـــلا نبودی !!! ایـــــن که هســـتی و کنــــارم نیســــتی ... دیـــــــــوانه ام میکنــــــــــد . . . .......

قانون بی وجدان

در من آدم برفی است که عاشق آفتاب شده واین خلاصه همه ی داستان عاشقانه من است منتظرتم